Darček robí jedinečným nielen kvalitný obsah, ale predovšetkým krásne balenie, a toho sme si veľmi dobre vedomí. Je krásny pocit dary dávať no snáď ešte lepší dary dostávať. Nič sa totiž nevyrovná tomu pocitu, keď vám príde krásne zabalená darčeková krabica a vy si užívate ten moment prekvapenia a rozbaľovania.

Naše darčekové boxy sú vyrobené z luxusného lakovaného papiera, ktorý je na povrchu štruktúrovaný  a ozdobený  naším logom. Skvelým detailom je zatváranie pomocou magnetu, vďaka ktorému ich môžete ľubovoľne otvárať, či zatvárať bez toho, aby ste boxy akokoľvek poškodili. Tmavomodré luxusné vnútro so strieborným nápisom vám iba potvrdia, na čom nám záleží – móde, ľuďoch a nadšení. 

123

1Q1A0262

Produkty starostlivo balíme do strieborného hodvábneho papiera a pomocou striebornej samolepky s logom zaistíme, aby všetko držalo pekne pohromade a prvotný pohľad do balíka vyvolal pocit luxusu a precíznosti.

Do darčekových boxov nie je možné zabaliť nasledujúce produkty: kabáty, bundy saká, blejzre a obuv (po konzultácii s infolinkou).

CENA DARČEKOVÉHO BOXU JE 7,90 EUR