O spoločnosti


Heritage---Main-Image

Prémiová móda

Značka GANT má bohatú tradíciu výroby neformálneho oblečenia vysokej kvality. Spája americkú ležérnosť s európskou eleganciou. Jej hodnoty sú nerozlučne späté s autentickým dedičstvom amerického východného pobrežia, pochádzajúcim z roku 1949, kedy bola spoločnosť založená. Pôvodne sa jej zakladateľ Bernard Gantmacher špecializoval na ručne šité košele, ktoré si rýchlo získali veľkú obľubu. Postupne svoj sortiment rozšíril o komplet pánsky aj dámsky šatník a GANT sa stal vskutku globálnou lifestylovou značkou. 


FB_GANT_shirt6

 



Nadčasový štýl

GANT je synonymom pre nadčasový, nenútene ležérny a dokonale elegantný štýl. A tiež kozmopolitné, takže prirodzene zapadá do ulíc všetkých svetových veľkomiest. Je pripravený pre ľudí, ktorí pracujú na plné obrátky, ale zároveň dokážu napriek ruchu mesta spomaliť a užiť si všetky príbehy, ktoré chcú prežiť. S noblesou a gráciou.

 



2f7a6165Zastúpenie na Slovensku

V Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku zastupuje spoločnosť VERMONT Holding a.s. prémiové značky GANT, DIESEL, LA MARTINA, PEAK PERFORMANCE, KARL LAGERFELD, CAMEL ACTIVE, Manuel Ritz, Woolrich, TRUSSARDI a ďalšie. Preto si môžete byť 100% istí originalitou predávaného tovaru. Naším hlavným cieľom je inšpirovať vás, rozmaznávať vás, dodať vám potrebnú energiu a sebavedomie. Každý deň sa o vás stará viac ako 700 zamestnancov, ktorí sa starajú o to, aby náš e-shop a naše predajne boli miestami, kam sa budete chcieť vracať.