O spoločnosti

Prémiová móda 

Heritage---Main-Image

Značka GANT je pretkaná bohatou tradíciou výroby neformálneho oblečenia vo vysokej kvalite. Spája americkú ležérnosť s európskou eleganciou. Jej hodnoty sú nerozlučne
späté s autentickým dedičstvom amerického východného pobrežia, pochádzajúcim z roku 1949, kedy bola spoločnosť založená.
Pôvodne sa jej zakladateľ Bernard Gantmacher špecializoval na ručne šité košele, ktoré sa stali rýchlo veľmi obľúbenými. Postupne svoj sortiment rozšíril o komplet pánsky a dámsky šatník a GANT sa stal vskutku globálnou lifestylovou značkou.

 

 

FB_GANT_shirt6 Nadčasový štýl

GANT je synonymom pre nadčasový, nenútene ležérny a dokonale elegantný štýl. A zároveň kozmopolitný, takže prirodzene zapadá do ulíc vo všetkých svetových veľkomestách. Je pripravený pre ľudí, ktorí pracujú na plné obrátky, ale zároveň dokážu napriek ruchu mesta spomaliť a užiť si všetky príbehy, ktoré chcú prežiť. S noblesou a gráciou. 

 

2f7a6165

                           

 

Zastúpenie na Slovensku

Na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku zastupuje prémiové značky GANT, LA MARTINA, PEAK PERFORMANCE, KARL LAGERFELD, BROOKS BROTHERS, ODD MOLLY a CAMEL ACTIVE spoločnosť VERMONT Holding a.s., ktorá sa súčasne stará aj o všetky kamenné predajne uvedených značiek. Môžete si teda byť 100 % istý originalitou nami predávaného tovaru. Naším hlavným cieľom je Vás inšpirovať, rozmaznávať, dodať Vám potrebnú energiu a sebavedomie. Každý deň sa o Vás stará viac než 500 zamestnancov, ktorí dbajú na to, aby bol náš e-shop i naše predajne miestom, kam sa budete chcieť vrátiť.

Prihlásiť sa

Čo získate registráciou?

  • Váš wishlist

    Bez prihlásenia sa vám môže váš výber časom stratiť

  • Zoznam objednávok

    Po prihlásení uvidíte prehľad svojich objednávok

  • Osobné údaje

    Prihlásení užívatelia nemusia zakaždým znovu vypĺňať svoje údaje v objednávke

Váš košík 0

Zatvoriť

Potrebujete pomôcť pri objednávaní? Sme tu pre Vás od pondelka do nedele, od 9:00 do 19:00 na telefónnom čísle +421 2 3500 3000