NOVÁ KOLEKCIA JESEŇ/ZIMA 2019

9. 8. 2019

ANI V TEJTO SEZÓNE NEPRESTÁVAME OSLAVOVAŤ. NIE JE DÔLEŽITÉ, ČI STE V PRACOVNOM NASADENÍ, ALEBO SA VYBERIETE NA VÍKEND ZA HRANICE MESTA. KÚZLO JE V KOMBINÁCII.

Lucie Červinková Inšpirácia, Kolekcie, Zaujímavosti

 STÁLE OSLAVUJEME 70 ROKOV V PREPPY ŠTÝLE

 

Ani v tejto sezóne neprestávame oslavovať. Predstavíme nové preppy ikonické kúsky, ktoré vznikli počas sedemdesiatich rokov od založenia značky GANT. Nadčasovosť s modernými prvkami je to, čo je tak typické a nechýba ani túto sezónu. Nie je dôležité, či ste v pracovnom nasadení, alebo sa vydáte na víkend za hranice mesta. Kúzlo je v kombinácii a GANT je pri tom.

 

Nie je dôležité, kde práve ste. Dôležitá je rovnováha voľného času a pracovného života. A presne na tento účel bola stvorená tohtoročná kolekcia GANT. Striedajú sa aj hranice medzi mestom a vidiekom. Dni, kedy bolo nutné chodiť do kancelárie v obleku a cez víkend bolo potrebné len voľnočasové oblečenie, sú preč. Predstavujeme kúsky, ktorými vnesiete trochu voľného času i do prostredia kancelárie a naopak trochu elegancie do víkendovej pohody.

Obrázek1

Navrhli sme kolekciu, kde sú naše ikonické kúsky ako Heavy Rugger, GANT Varsity Jacket alebo Cable Knit skombinované s back-to-work kúskami, ktoré boli inovované podľa potrieb našich zákazníkov, "hovorí Karen Vogele, EVP of Product and Design.

Obrázek2

"Len si predstavte sako, ktoré môžete vyprať v práčke v kombinácii s mikinou, alebo moderný strih povoskovanej bundy so šatami. Prinášame tak trochu prírody do mesta a kombinujeme to najlepšie z minulosti do súčasných trendov. "A keďže nesmieme zabudnúť na slávnostný koniec roka, GANT predstavuje aj menšiu kolekciu, ktorá odkazuje k oblekom a večerným šatám. Nechýbajú odtiene modrej. Značka, ktorá vyrástla na americkom východnom pobreží, túto sezónu totiž predstavuje všetky odtiene modrej.

 

Prihlásiť sa

Čo získate registráciou?

  • Váš wishlist

    Bez prihlásenia sa vám môže váš výber časom stratiť

  • Zoznam objednávok

    Po prihlásení uvidíte prehľad svojich objednávok

  • Osobné údaje

    Prihlásení užívatelia nemusia zakaždým znovu vypĺňať svoje údaje v objednávke

Váš košík 0

Zatvoriť

Potrebujete pomôcť pri objednávaní? Sme tu pre Vás počas pracovných dní od 9:00 do 17:00 na telefónnom čísle +421 2 3500 3000