The Heavy Rugger

28. 6. 2019

Heavy Rugger má svoje korene, ako sám názov napovedá, v športe rugby, no dnes je ozajstnou ikonou štýlu American Sportswear a jedným z ikonických tovarov značky

Lucie Červinková Inšpirácia, Zaujímavosti

 V anglicky hovoriacich krajinách pre neho nájdeme názov i vyložene Rugby Shirts. Nie je náhoda, že sa podobá polo tričku, je však z pevnejšieho materiálu, má gombíky na krku s menším golierom. Tradičné rugby košele mali 5 - 6 pruhov v dvoch rozličných farbách, no postupom času, ako sa z Rugger stal módny kúsok, obľúbený milovníkmi pohodlnej športovej módy, vznikol v jednofarebných aj viacfarebných prúžkovaných verziách. 

vypis

Už skôr boli na týchto signifikantných tričkách okrem farieb aj napríklad špeciálne nášivky, či už čísla alebo prepracované symboly jednotlivých klubov. Heavy Rugger je perfektnou kombináciou jedinečného štýlu s nekonečnou možnosťou farebných prevedení a zároveň športového nádychu. Jednoducho ďalší kúsok v typickom preppy štýle. Buďte preppy aj vy!

 

90. roky: Udalosti, ktoré menia svet

1990

Bill a Hillary sú aktuálne v bielom dome, Ross a Rachel a ich priatelia sa pravidelne objavujú v televízii, padá Berlínsky múr, začína konflikt na blízkom východe, no na druhej strane, internet spája svet.

1990_product_img

6. augusta 1991, anglický vedec Tim Berners-Lee vynašiel nový spôsob komunikácie medzi vzdialenými počítačmi. Nazval ho „World-Wide Web“. Život bez neho si už asi nevieme predstaviť.

80_book

V roku 1994 sa zrodila stránka, ktorá sa zaoberá predajom kníh online – Amazon. O pár rokov neskôr sa objavuje kniha o mladom čarodejníkovi, ktorá sa stáva knižným titulom storočia.

Hogwarts-lake

Počítačové efekty takmer na nerozoznanie od reality ovládli plátna – potopený Titanik, či dinosaury, ktoré ovládli zábavný park. To sú veci, čo fascinovali divákov v tej dobe.

Prihlásiť sa

Čo získate registráciou?

  • Váš wishlist

    Bez prihlásenia sa vám môže váš výber časom stratiť

  • Zoznam objednávok

    Po prihlásení uvidíte prehľad svojich objednávok

  • Osobné údaje

    Prihlásení užívatelia nemusia zakaždým znovu vypĺňať svoje údaje v objednávke

Váš košík 0

Zatvoriť

Potrebujete pomôcť pri objednávaní? Sme tu pre Vás počas pracovných dní od 9:00 do 17:00 na telefónnom čísle +421 2 3500 3000