Aká matka, taká dcéra alebo Zlaďte sa

12. 6. 2018

Snom mnohých dievčatiek je podobať sa na svoju mamičku. Rovnako väčšina mamičiek túži mať doma svoju princezničku, ktorú budú obliekať do krásnych šatočiek.

Markéta Mikšíková Deti

Mnoho mamičiek a ich dcér sa snaží zladiť nielen v outfitoch, ale mnohokrát aj účesmi. Celebrity nevynímajúc. Vyniká medzi nimi Kim Kardashian. Jej dcérka s extravagantným menom North West nosí, sprevádzaná veľkým záujmom fotografov, zmenšenú verziu matkinho oblečenia. „Povedala som, už žiadne fotografie,“ takto odbila malá slečna novinárov už ako dvojročná. Naopak, britská vojvodkyňa Kate i malá princezná Charlotte sú vždy elegantné. Neobliekajú sa úplne rovnako, no vždy sú zladené tak, že ich outfity pôsobia nenúteným dojmom. Potvrdzuje sa, že influencerstvo funguje skvele aj v detskej kategórii. Oblečenie, čo nosia ratolesti slávnych rodičov, sa väčšinou v priebehu niekoľkých dní, občas aj hodín, úplne vypredá. Kate si to veľmi dobre uvedomuje, a preto preferuje lokálne značky, ktoré chce podporiť.

outfit male slecny 01

Aj vy sa môžete so svojou dcérkou perfektne zladiť. Dámska a dievčenská kolekcia Gant je na to priam stvorená. Letná kolekcia ponúka širokú paletu dievčenských a dámskych šiat, tričiek a sukní. Buďte s dcérkou štýlové trebárs na výlete, užívajte si pohodu pri vode alebo na pikniku v parku so zmrzlinou pre dcérku a aperolom pre vás (nemusíte predsa ladiť úplne vo všetkom :-) ).

Prihlásiť sa

Čo získate registráciou?

  • Váš wishlist

    Bez prihlásenia sa vám môže váš výber časom stratiť

  • Zoznam objednávok

    Po prihlásení uvidíte prehľad svojich objednávok

  • Osobné údaje

    Prihlásení užívatelia nemusia zakaždým znovu vypĺňať svoje údaje v objednávke

Váš košík 0

Zatvoriť

Potrebujete pomôcť pri objednávaní? Sme tu pre Vás počas pracovných dní od 9:00 do 17:00 na telefónnom čísle +421 2 3500 3000