Ako nosiť košeľové šaty

ZUZANA PLANČÁROVÁ

Je to jeden z kúskov, ktorý by určite nemal chýbať vo vašom šatníku. Ak ich ešte nemáte, je najvyšší čas to zmeniť. Nechajte sa inšpirovať naším výberom, tých najdostupnejších kúskov. Určite si ich hneď zamilujete, rovnako ako my.

 

Košeľové šaty sú jednoduché na nosenie, ideálne na leto. Sú vzdušné a hlavne pohodlné, presne to, čo očakávame od outfitu počas týchto horúcich dní. Vybrať si môžete z krátkych až polodlhých šiat. V ponuke nájdete predovšetkým šaty s dlhým rukávom, ale stačí trošku vynaliezavosti a hneď ľahko premeníte dlhý rukáv na krátky. Košeľové šaty sú predovšetkým v štýle oversize, ale ak by ste chceli zvýrazniť svoj pás, siahnite po stuhe alebo šatke, ktorú ste zrejme odložili už dávno do skrine na chladnejšie dni. Malým experimentom určite nič nepokazíte.

Šaty nájdete v rôznych farebných prevedeniach. Klasikou sú biele šaty, ktorými nikdy nič nepokazíte, ale za nás sú jednoznačne top modré s prúžkami. Najmä, ak sa v nich ešte skĺbi zaujímavý rukáv a výstrih cez ramená. V nich budete určite neprehliadnuteľná. 

jak nosit saty 01 jak nosit saty 02

 

Ak máte pred sebou bežný deň, vezmite si k šatám biele tenisky a doplňte outfit jednoduchou kabelkou. K tomu slnečné okuliare a váš deň môže začať. Ak sa však chystáte na večerné stretnutie s priateľmi, odporúčame zvoliť sandálky na platforme, ktoré vyzdvihnú celkový dojem. Už si len vziať malú kabelku do ruky a hurá baviť sa.

jak nosit saty 03 jak nosit saty 04jak nosit saty 05

Ešte pre vás máme zaujímavý tip, ktorý by ste mali rozhodne vyskúšať. Vedeli ste, že si košeľové šaty môžete jednoducho vytvoriť aj vy samy? A pritom k tomu nepotrebujete žiadne krajčírske zručnosti. Stačí, ak máte k dispozícii dve rovnaké košele, z ktorých už za pár sekúnd vykúzlite jedinečný outfit. Návod ako na to, nájdete tu.

Súvisiace články
1. 8. 2022
RUČNE MAĽOVANÉ POTLAČE PRE KOLEKCIU JAR/LETO 2021
1. 8. 2022
Polotričká do detailu
1. 8. 2022
Košele pre život v pohybe
1. 8. 2022
Nová kolekcia jar/leto 2021