Beacon Project

My, v spoločnosti GANT, máme jediný cieľ – Never Stop Learning. Aktivity v prospech sveta, v ktorom žijeme, nás poháňajú vpred. Prostredníctvom projektu GANT Beacons predstavujeme úplne nový proces výroby atraktívnych produktov, založený na uvedomelom, udržateľnom prístupe, ktorý bude časom stále viac na vzostupe a bude sa ďalej rozvíjať. Sme odhodlaní prevziať zodpovednosť a urobiť náš kus práce na tom, aby naša planéta bola zdravšia, lebo to, čo sa deje v oceánoch, sa týka nás všetkých.

Title_and_Features-SK

Spoločnosť GANT, založená na východnom pobreží Ameriky v roku 1949, má s morom a životom v prímorských oblastiach silné väzby. Toto dedičstvo a odhodlanie zachovať oceány pre ďalšie generácie, viedlo k vzniku projektu GANT Beacons, ktorý v sezóne jar/leto 2018 štartuje v podobe košieľ, vyrobených technológiou Tech Prep™, obsahujúcich recyklovaný plast. Pre túto iniciatívu je partnerom spoločnosti GANT značka SEAQUAL™, unikátna značka vlákna, ktorého zložkou je recyklovaný plastový odpad, vylovený z mora, použitý pri výrobe polyesterového filamentu. Projekt GANT Beacons vychádza z vízie spoločnosti GANT, ktorou je udržateľnosť, a z jej záväzku vyvíjať nadčasové výrobky v prvotriednom štýle a kvalite, ktorá vydrží po celú dobu životnosti.

Untitled-3

 Súčasťou projektu GANT Beacons pre sezónu jar/leto 2018 sú nové košele pre mužov a ženy, vyrobené technológiou Tech Prep™, obsahujúce recyklovaný plast získaný z oceánu. Tieto košele sú strečové, priedušné a odvádzajú vlhkosť. Z recyklovaného materiálu sú vyrobené aj gombíky a obaly.

Košele sú k dispozícii vo vybraných predajniach po celom svete, aj u nás.

Beacons_unisex_category_page

KOŠELE ŽENY

KOŠELE MUŽI

Prihlásiť sa

Máte na gant.sk účet?

Prihláste sa

Čo získate registráciou?

  • Váš wishlist

    Bez prihlásenia sa vám môže váš výber časom stratiť

  • Zoznam objednávok

    Po prihlásení uvidíte prehľad svojich objednávok

  • Osobné údaje

    Prihlásení užívatelia nemusia zakaždým znovu vypĺňať svoje údaje v objednávke

Váš košík 0

Zatvoriť

Potrebujete pomôcť pri objednávaní? Sme tu pre Vás počas pracovných dní od 9:00 do 17:00 na telefónnom čísle +421 2 3500 3000