Darčekové balenie

CHCEME PRE VÁS TO NAJLEPŠIE, ČI UŽ NAKUPUJETE PROSTREDNÍCTVOM E-SHOPU ALEBO NAŠICH KAMENNÝCH PREDAJNÍ. BALÍČEK VO FORME DARČEKOVÉHO BALENIA JE U VÁS VEĽMI OBĽÚBENÝ, A PRETO VÁM S RADOSŤOU PREDSVAVUJEME NAŠE NOVÉ DARČEKOVÉ BALENIE
Lucie Červinková

Darček robí jedinečným nielen kvalitný obsah, ale predovšetkým krásne balenie, a toho sme si veľmi dobre vedomí. Je krásny pocit dary dávať no snáď ešte lepší dary dostávať. Nič sa totiž nevyrovná tomu pocitu, keď vám príde krásne zabalená darčeková krabica a vy si užívate ten moment prekvapenia a rozbaľovania.

Naše darčekové boxy sú vyrobené z luxusného lakovaného papiera, ktorý je na povrchu štruktúrovaný  a ozdobený  naším logom. Skvelým detailom je zatváranie pomocou magnetu, vďaka ktorému ich môžete ľubovoľne otvárať, či zatvárať bez toho, aby ste boxy akokoľvek poškodili. Tmavomodré luxusné vnútro so strieborným nápisom vám iba potvrdia, na čom nám záleží – móde, ľuďoch a nadšení. 


pgrK5nKrBOKl14whIyERh2voYJuNVgNtxVAVkdUa
cn6dw6SDVBAEYojb3gXHcxCOguTt3Q9lJCuGCiwl
uR2l8y9Kx3TpKNipN9yNGC6liRfNtzuqdBAMPELL

bwd9JlAdKfhFYSoXwxwRN5uwTMPyQ3kxQfwdIAun

Produkty starostlivo balíme do strieborného hodvábneho papiera a pomocou striebornej samolepky s logom zaistíme, aby všetko držalo pekne pohromade a prvotný pohľad do balíka vyvolal pocit luxusu a precíznosti.

V boxe nájdete aj vôňu, ktorú si môžete po rozbalení umiestniť napríklad do skrine, vďaka čomu vaše oblečenie zostane ešte dlho krásne voňavé.

Do darčekových boxov nie je možné zabaliť nasledujúce produkty: kabáty, bundy, saká, blejzre a obuv (po konzultácii s infolinkou).

CENA DARČEKOVÉHO BOXU JE 7,90 EUR

 

 

Súvisiace články
1. 8. 2022
RUČNE MAĽOVANÉ POTLAČE PRE KOLEKCIU JAR/LETO 2021
1. 8. 2022
Polotričká do detailu
1. 8. 2022
Ako vybrať pánsku košeľu, aby dobre sedela
1. 8. 2022
Ako odhadnúť správnu dĺžku nohavíc?