Jarné kúsky, ktoré rozsvietia šatník

Máte pocit, že je váš šatník po zime tak trochu ... unavený? Že potrebuje niečím oživiť, rozžiariť, obnoviť? V tom prípade čítate tento článok v pravú chvíľu.
KATEŘINA BAHNOVÁ

Než sa pustíme do samotných tipov, opýtame sa: Ako vyzerá váš šatník? Je uprataný? Je prehľadný? Je zorganizovaný tak, že viete presne, kde čo máte a je pripravený na nové kúsky?
Ak áno, skvelé, ideme na to!

Výrazné doplnky!

Ak patríte medzi tých, ktorí skôr dávajú prednosť neutrálnej klasike, veľkých farebných plôch na oblečení sa bojíte, ale zároveň chcete svoj jednoduchý outfit niečím oživiť, potom sa zamerajte na doplnky. Na také, ktoré sú malé, ale zároveň môžu celý outfit pozdvihnúť.


Môžu to byť výraznejšie topánky - a je jedno, či budú výrazné svojou farbou, tvarom alebo štruktúrou. V jednoduchom outfite určite zabodujú! V novej kolekcii GANT ich je hneď niekoľko.


 

Kabelka je síce detail, ale veľmi dôležitý. Dokonca jeden z najdôležitejších. Práve tá o vás na prvý pohľad povie takmer všetko. Pri výbere dbajte na to, aby ste ju mohli nosiť takmer ku všetkému, a aby korešpondovala s vaším štýlom. GANT ponúka ako elegantné, casual, tak i športové kabelky - a rozhodne také, ktoré v žiadnom outfite nezaniknú!

Skúšali ste niekedy svoj look oživiť šatkou? Nie? Tak v tom prípade je ten najlepší čas na vyskúšanie, pretože jarná kolekcia je plná hodvábnych a farebných šatiek, s ktorými môžete kúzliť ako sa vám zachce! Je to len na vás, aké zvolíte miesto pre jej uviazanie. Môže to byť krk, môže to byť zápästie, cop, ucho kabelky, ale pokojne aj namiesto opasku u džínsov. Fantázii sa medze nekladú.


A ak naopak milujete farby všetkého druhu a platí, že čím farebnejší kúsok, tým viac VY, tak z novej kolekcie, kde sú farebné "key looky" budete nadšení! Nájdete v nej červenú, žltú, modrú, nautické vzory a je celá skrátka neprehliadnuteľná! Takže či už do svojho šatníka zvolíte farebnú mikinu, plisovanú sukňu, chinos nohavice s mini erbom alebo výrazné sako, rozhodne v dave nezapadnete!


 

Súvisiace články
1. 8. 2022
Nepremeškajte exkluzívnu kolaboráciu GANT x Liberty Fabrics
1. 8. 2022
The Button-Down Shirt
1. 8. 2022
Voľnočasové košele
1. 8. 2022
Nová kolekcia jar/leto 2021