UŽITE SI ŠTÝLOVÉ LETO

Horúci piesok, ľadový nápoj v ruke a voda na dosah.
Aneta Hoffmannová

Vidíte sa na pláži? My vás vidíme... od hlavy až k päte v štýlových letných outfitoch z tých najkvalitnejších materiálov, na leto stvorených.

 

Ochráňte sa pred slnkom

Pokrývka hlavy je v horúcich dňoch a obzvlášť pri vode základ. Na výber máte z množstva šiltoviek. Stačí nasadiť okuliare a slnko si na vás nepríde. Oslňovať môžete vy!

 

V hlavnej úlohe ľan

Najvhodnejším materiálom, keď teploty stúpajú, je ľan. Prírodný, priedušný, ľahký a dokonale ochladzovací. A nemusí vás trápiť, že sa vám pri ceste v kufri pokrčí, je to jeho prirodzená vlastnosť, ktorá mu dodá tú pravú dávku ležérnosti.


 

Odhaľte nohy

Kraťasy a šortky majú rovnaký slovný základ - sú jednoducho krátke. Či už preferujete bavlnené teplákové, džínsové alebo ľanové, na svoje si príde každý. Dámske strihy dopĺňajú ešte kratšie verzie šortiek, alebo aj obľúbené sukne. Kedy inokedy ich nosiť, než teraz. A aké iné ako GANT.


 

Nebuďte na boso

Otvorená obuv k letu neodmysliteľne patrí. Ak chcete byť super trendy, odpustíme vám tento rok v štýlových sandáloch aj ponožky. Ale bez nich to je rovnako najlepšie. A plážové žabky sa už výletu k moru nemôžu dočkať.


Súvisiace články
1. 8. 2022
Späť ku koreňom – archive shield
1. 8. 2022
RUČNE MAĽOVANÉ POTLAČE PRE KOLEKCIU JAR/LETO 2021
1. 8. 2022
Voľnočasové košele
1. 8. 2022
Beacon project