Vianočné darčekové balenie

Vianočné darčekové balenie

Vianočné darčekové balenie 


Vianoce sú už za rohom, tak nie je čas strácať čas. Áno, je to obdobie lásky, rodinnej pohody a vďačnosti, ale taktiež k nim bez pochyby patrí dostávanie a darovanie darčekov. Tie robí jedinečným kvalitný obsah, ale aj krásne balenie a toho sme si veľmi dobre vedomí. Nielen, že vám pomôžeme vybrať ten najlepší darček, ale taktiež sa postaráme o krásny sviatočný vzhľad balíčka.

Zvoľte si darčekové balenie a nechajte všetku prácu na nás!

IMG-20221114-WA0004

IMG-20221114-WA0004

IMG-20221114-WA0004

IMG-20221114-WA0004


Box je vyrobený z luxusného bieleho lakovaného papiera, ktorý je jemne textúrovaný a elegantne z neho vystupuje farebné logo Vermont. Pri otvorení odhalíte čierne luxusné vnútro so strieborným nápisom, ktorý vám potvrdí, na čom nám záleží – móde, ľuďoch a nadšení. Uzatváranie funguje na jednoduchý magnet, takže ho môžete bez obáv opakovane otvárať aj zatvárať bez akéhokoľvek poškodenia boxu. Nielen, že vám poslúži ako krásne vianočné balenie, ale využijete ho aj na ďalšie uschovanie vašich cenností.

Zakúpené produkty vám navyše starostlivo zabalíme do strieborného hodvábneho papiera, ktorý potom prelepujeme jedinečnou striebornou samolepkou s logom, aby všetko držalo pekne pohromade a prvotný pohľad do balíčka vyvolal pocit luxusu a precíznosti. Detail, ktorý všetko pozdvihne na ďalšiu úroveň.

Pri doručení je všetko zabalené do ďalšej ochrannej krabice, takže sa nemusíte obávať akéhokoľvek poškodenia, ku ktorému by pri preprave mohlo dôjsť.

Cena darčekového balenia je 7,90 €.

Neváhajte a využite príležitosť byť pripravený na Vianoce ako nikdy predtým!


vermont-(17-of-24)-retus---Copy

* Do darčekových boxov nie je možné zabaliť nasledujúce produkty: Kabáty, Saká, Blazery, Obuv, Bundy (na požiadanie).